Turystyka i Atrakcje

Park ten mieści się w dawnym kamieniołomie i oferuje różne przeszkody linowe, basen, ścianki wspinaczkowe, plac zabaw oraz restaurację.

Idealne miejsce dla dzieci i starszych, dla ochłodzenia się po wymagającym dniu.

(Odległość 11 km samochodem)

Tężnia Solankowa, oddalona od Willi Sól o rzut beretem, jest obowiązkowym punktem programu dla tych, którzy o zdrowie dbają prawdziwie, a nie tylko o nim gadają. Przypisuje się jej korzystny wpływ na układ oddechowy, nerwowy, dokrewny oraz wzmacnianie układu odpornościowego (kiepski jego stan, to przyczyna większości chorób). Jest kluczowa dla ludzi przebywających na co dzień w miastach czy miejscach o złej jakości powietrza. 

(Odległość 2 km samochodem)

Pizzeria Tre Monti jest bliska naszemu sercu, nie tylko dlatego, że robią wspaniałą pizzę i sprawnie ją naszym gościom dowożą, ale głównie przez klimat restauracji, jak i obszerne Menu, gdzie poza pizzą znajdzie się coś dla każdego podniebienia. A klimat miejsca tworzą ludzie i to głównie z tego powodu sami często gościmy w Pizzeri i dlatego szczerze ją polecamy.


(Odległość 4 km samochodem)

RADOSŁAW SZCZEPANEK - licencjonowany przewodnik beskidzki rodem z Beskidów… mało tego, pochodzi z samej Rajczy. 

Gigantyczna wiedza i doświadczenie zawodowe, ponad 10 lat pracy jako przewodnik i ponad 1000 przeprowadzonych wycieczek. Uff… Czapki z głów!

Wspomnę nieskromnie, że się z Radkiem znamy.

Bez krępacji, zajrzyjcie na jego stronę. Przednia lektura, aż kusi, żeby górskie buty założyć i w góry hajdaaa!

http://przewodnik-beskidy.pl/index.php 

Poniżej kilka miłych słów i o nas wspomniano. 

http://przewodnik-beskidy.pl/index.php/blog/blog-sluzbowe-imprezy-wyjazdy/220-w-poszukiwaniu-plenerow-reklamowych-petla-nad-sola 

Aby zarezerwować pokój wejdź na stronę: